Dom ProduktyKlucz licencyjny Adobe

Retail Box Adobe License Key Acrobat Reader Professional XI Pełna wersja 100% oryginalności

Retail Box Adobe License Key Acrobat Reader Professional XI Pełna wersja 100% oryginalności

  • Retail Box Adobe License Key Acrobat Reader Professional XI Full Version 100% Genuine
  • Retail Box Adobe License Key Acrobat Reader Professional XI Full Version 100% Genuine
 • Retail Box Adobe License Key Acrobat Reader Professional XI Full Version 100% Genuine

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI
  Nazwa handlowa: Adobe
  Orzecznictwo: Adobe Certified
  Numer modelu: Adobe Acrobat XI Pro

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1 szt.
  Cena: USD+65+Piece
  Szczegóły pakowania: 20 * 20 * 5 cm
  Czas dostawy: 24godziny
  Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa handlowa: Adobe Numer modelu: Adobe Acrobat XI Pro
  Miejsce pochodzenia: USA / Irlandia / Singapur / Portoryko / Niemcy MOQ: 1SZT
  Cena: Please Contact US skype Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 10000 na tydzień Czas dostawy: 1-2 dni robocze
  Szczegóły pakowania: Retail Box Wersja: Adobe Acrobat XI Pro
  Aktywacja: 100% aktywacja online aplikacji: Komputer / laptop
  Waga: 0,15 kg Gwarancja: Okres istnienia
  Język: Angielski Skype: oprogramowanie
  High Light:

  adobe acrobat serial key

  ,

  adobe activation key

  Retail Box Adobe License Key Acrobat Reader Professional XI Pełna wersja 100% oryginalności

  Acrobat z Adobe Systems, Inc. pozostaje najlepszym sposobem pracy z plikami Portable Document Format (PDF). Najnowsza wersja Acrobat XI stanowi stopniową aktualizację niezbędnej aplikacji.
  W przypadku przeoczenia, PDF jest standardem do przechowywania i wymiany dokumentów w ustawie. Itu2019 jest po części standardem, ponieważ pliki PDF można odczytać na praktycznie wszystkich urządzeniach (iPad lub Android, Windows lub Mac). Oprócz niemal uniwersalnej kompatybilności, PDF zapewnia, że ​​Twój produkt do pracy będzie wyglądał dobrze, gdy zostanie wydrukowany przez innych lub wyświetlony na ekranie innej osoby. Dzięki Acrobat możesz łatwo zabezpieczyć pliki PDF, aby uniemożliwić innym kopiowanie i edytowanie treści. Możesz nawet uniemożliwić innym otwieranie, drukowanie, komentowanie lub dodawanie stron do plików PDF. Niezależnie od tego, czy chcesz chronić produkt pracy (umowy, testamenty itp.), Czy też zapewnić integralność dokumentów powstałych podczas sporów, Acrobat zapewnia łatwe w użyciu rozwiązania bezpieczeństwa.

  Acrobat XI występuje w dwóch wersjach: Standard i Pro. Donu2019t mylić Acrobat (Pro lub Standard) z Adobe Reader, darmową przeglądarką plików PDF. Użytkownicy programu Reader ograniczają się do przeglądania, wyszukiwania i drukowania plików PDF. Potrzebujesz pełnej wersji programu Acrobat (Standard lub Pro), aby tworzyć pliki PDF, skanować papier do formatu PDF, stosować zabezpieczenia, tworzyć formularze i więcej. Specjaliści prawni powinni rozważyć wersję Pro zamiast standardową. Wszystko sprowadza się do funkcji. Porównanie funkcji można znaleźć na stronie www.adobe.com/products/acrobatpro/buying-guide.html.

  Funkcje ważne dla prawników i dostępne tylko w programie Acrobat XI Pro obejmują:
  Numeracja Batesa;
  Przeróbka;
  Włączanie plików PDF, aby użytkownicy programu Adobe Reader mogli dodawać komentarze i podpisy cyfrowe;
  Porównywanie plików PDF; i
  Wstawianie treści audio i wideo do bezpośredniego odtwarzania.

  Od menu do paneli
  Jeśli nadal używasz programu Acrobat 9 lub starszej wersji, aktualizacja do XI będzie dużym krokiem. Adobe wprowadziło duże zmiany w interfejsie wraz z wydaniem Acrobat X i nie ma już powrotu. Acrobat XI udoskonala te zmiany i umożliwia lepszą personalizację. Interfejs u201cmenusu201d, który prowadził interfejs we wcześniejszych wersjach programu Acrobat (wersja 9 i wcześniejsze), jest ograniczony do opcji Plik, Edycja, Widok, Okno i Pomoc. Zamiast menu program Acrobat XI ma panele zadań po prawej stronie ekranu. Większość wcześniejszych poleceń menu jest teraz zorganizowanych w panelach zadań Narzędzia, Podpisuj i Komentuj po prawej stronie okna aplikacji. Większość narzędzi jest teraz zorganizowanych w zestawy w tych panelach zadań. Kliknij Narzędzia, Podpisz lub Komentarz, aby wyświetlić odpowiednie okienko zadań (kliknij ponownie, aby ukryć). Możesz dostosować, które panele pojawiają się w panelach Narzędzia i Komentarze; użyj menu rozwijanego w prawym górnym rogu okienka zadań i kliknij panel (znacznik wyboru wskazuje, że panel jest widoczny).

  Okienko zadań Narzędzia. Ta grupa zawiera wiele funkcji znalezionych w menu Dokument w programie Acrobat 9 i wcześniejszych wersjach, takich jak Strony (Obracanie, Zamień, Wyciąg itp.) I Rozpoznawanie tekstu (Optyczne rozpoznawanie znaków). Formularze, Ochrona (bezpieczeństwo, redakcja i usuwanie metadanych) oraz Kreator akcji (wcześniej przetwarzanie wsadowe) można również znaleźć w okienku zadań Narzędzia.

  Jedna z nowych funkcji programu Acrobat XI pojawia się w panelu Narzędzia: Edycja treści. Teraz możesz wprowadzać znaczące zmiany tekstowe i graficzne w plikach PDF. Podczas edycji tekst zawija się poprawnie na końcach linii. Ikony formatowania pozwalają zmienić wyrównanie akapitu (lewy, prawy, środkowy, pełny). Masz podobną kontrolę nad obrazami. Kliknij obraz prawym przyciskiem myszy, a menu oferuje opcje odwrócenia lub obrócenia obrazu, a także opcję całkowitego zastąpienia obrazu. Iu2019m nie jest przekonany, że Acrobat jest wyborem do edycji tekstu i obrazów, ale dla tych, którzy chcą tej możliwości, Acrobat XI oferuje narzędzia.

  Okienko zadań komentowania. Ten zestaw narzędzi zastępuje opcję Komentarz i znaczniki w menu Narzędzia we wcześniejszych wersjach programu Acrobat. Teraz wszystkie narzędzia adnotacji i znaczników rysunkowych można znaleźć w panelu Komentarz lub dodać do paska narzędzi Szybkie narzędzia. Narzędzie Sticky Note i narzędzia do rysowania są regularnie używane w naszym biurze, więc trzymamy je na pasku narzędzi. Jak można się spodziewać, lista komentarzy jest częścią okienka zadań komentowania. Jeśli do pliku PDF zostaną dodane jakiekolwiek komentarze (pola tekstowe, objaśnienia, notatki samoprzylepne lub znaczniki rysunkowe), pojawią się na liście komentarzy. Uważamy, że lista komentarzy jest szczególnie pomocna w organizowaniu komentarzy dodanych do pliku PDF przez różnych użytkowników.

  Podpisz okienko zadań. Firma Adobe dodała do programu Acrobat XI narzędzia zaprojektowane w celu ułatwienia podpisywania dokumentu, wpisując swoje imię i nazwisko, rysując podpis lub używając pieczęci podpisu. Utworzenie pieczęci podpisu jest szybkie i łatwe. Następnie możesz łatwo dodać swój podpis do dowolnego dokumentu lub nawet wysłać go w celu uzyskania dodatkowych podpisów za pomocą usługi podpisu elektronicznego EchoSign Adobeu2019.

  EchoSign to osobna usługa (14,99 USD miesięcznie), która pozwala dodawać podpisy i inne pola do dokumentów Office lub plików PDF, przesyłać je na serwer w chmurze i wysyłać wiadomości e-mail do osób, które powinny je podpisać. Na przykład możesz przesłać swoją umowę opłat do EchoSign. Pasek narzędzi u góry przeglądarki dokumentów umożliwia dodawanie podpisu i innych pól. EchoSign wyśle ​​wiadomość e-mail do potencjalnego klienta, która zawiera link do umowy o opłatach. W przeglądarce potencjalni klienci mogą wpisać swoją nazwę, a dokument sam się ustandaryzuje za pomocą standardowego skryptu fontu2014 lub potencjalny klient może podpisać dokument za pomocą myszy lub palca na telefonie lub tablecie z ekranem dotykowym.

  Dostosowywanie
  Duże zmiany w interfejsie programu Acrobat wprowadzone w programie Acrobat X, choć dobre, wiązały się z pewnym kosztem. Teraz, na przykład, aby dodać narzędzie Zoom markizy do paska narzędzi, przeciągnij menu Widok, wybierz Pokaż / ukryj, wybierz Elementy paska narzędzi, wybierz Zaznacz i powiększ i wybierz Zoom markizy. Proces usuwania niechcianych narzędzi z pasków narzędzi Page Navigation oraz Select & Zoom jest równie kłopotliwy. Jednak wraz z wydaniem XI Adobe ułatwiło dostosowanie paska narzędzi Szybkie narzędzia (rząd przycisków narzędzi poniżej menu i powyżej pasków narzędzi Nawigacja strony oraz Wybierz i powiększ). Narzędzia można dodać do paska narzędzi na trzy sposoby: (1) klikając przycisk Edytuj bieżący zestaw narzędzi (wygląda jak koło zębate); (2) kliknij prawym przyciskiem myszy narzędzie w jednym z paneli zadań i wybierz opcję Dodaj do paska narzędzi Szybkie narzędzia; lub (3) za pomocą Dostosuj szybkie narzędzia (Widok> wybierz Pokaż / ukryj> wybierz Elementy paska narzędzi> Szybkie narzędzia).

  Za pomocą programu Acrobat XI można tworzyć niestandardowe paski narzędzi. Jest to przydatne, jeśli wolisz paski narzędzi w górnej części obszaru roboczego niż zestawy narzędzi w panelach zadań po prawej stronie obszaru roboczego. Za pomocą niestandardowych pasków narzędzi można ograniczyć liczbę wyświetlanych narzędzi. Na przykład można utworzyć pasek narzędzi Redakcja, który wyświetla tylko trzy narzędzia: Właściwości redakcji; Znak do redakcji; i zastosuj redakcje. Jest mniej bałaganu, gdy nie wyświetlasz narzędzi, z których korzystasz.

  Przycisk Utwórz PDF
  Acrobat XI jest dostarczany z przyciskiem u201cCreateu201d jako pierwszym elementem na pasku narzędzi. Przycisk Utwórz zawiera wszystkie funkcje, które posiadał w przeszłości i dodaje funkcje, które wcześniej znajdowały się w menu rozwijanym przycisku Połącz. W programie Acrobat XI przycisk Utwórz oferuje nie tylko zwykłe metody tworzenia pliku PDF (z pliku, skanera itp.), Ale także oferuje opcję łączenia wielu plików w jeden plik PDF lub tworzenia portfolio PDF. Portfolio PDF zawiera wiele plików zebranych w zintegrowaną jednostkę PDF zamiast jednego pliku PDF. Pliki w portfolio PDF można tworzyć w różnych aplikacjach. Na przykład portfolio PDF może zawierać pliki Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint) i większość plików graficznych (JPEG, TIFF, PSD). Oryginalne pliki zachowują swoje indywidualne tożsamości, ale są składane w jeden plik portfolio PDF. Możesz otwierać, czytać, edytować i formatować każdy plik składowy niezależnie od innych plików składowych w portfolio PDF. Portfele PDF nie są jednak dla wszystkich; Użytkownicy programów Acrobat Standard i Adobe Reader nie mogą tworzyć portfolio PDF ani edytować układu, kolorów, nagłówków itp.

  W mojej praktyce łączymy wiele plików w jeden plik PDF zamiast tworzyć portfolio PDF. Połączone pliki sprawdzają się dobrze w przypadku składania pisma lub wniosku i wszystkich odnośnych eksponatów lub autorytetów, lub w celu łączenia odmiennych dokumentów w celu ich ujawnienia lub przedstawienia w odkryciu. W programie Acrobat XI interfejs użytkownika do łączenia wielu dokumentów w jeden plik PDF jest teraz domyślnie w pełni graficzny, co oznacza, że ​​może wyświetlać obrazy wszystkich stron połączonych plików, aby uzyskać pełny podgląd połączonego pliku PDF przed tworzysz to. Co więcej, możesz teraz przeciągać i upuszczać dowolną stronę w dowolnym dokumencie, który chcesz połączyć, co ułatwia dostosowanie gotowego wydruku. Jeśli nie podoba ci się interfejs graficzny, łatwo przejść do widoku listy za pomocą jednego przycisku.

  Inne przydatne narzędzia
  Co jeśli nie chcesz jednego dużego pliku PDF? Acrobat XI ma narzędzie Podziel dokument, które dzieli plik na podstawie: (1) liczby stron; (2) rozmiar pliku; lub (3) zakładki najwyższego poziomu. Jeśli masz połączony plik PDF o wadze 5,5 MB, a limit na elektroniczne składanie w twojej jurysdykcji wynosi 2 MB, łatwo jest podzielić plik na części, które są poniżej limitu. Jeśli przeciwny doradca lub twój klient dostarczyli 5000-stronicowy plik PDF, itu2019 łatwo dodać zakładki podczas wstępnego przeglądu, a następnie podzielić dokument na podstawie oznaczeń (nazw zakładek można użyć jako nazw podzielonych plików).

  Acrobat rozpoczął wysyłkę z narzędziem u201ctypewriter u201d kilka wersji temu. Wcześniejsze wersje tego narzędzia miały wiele wspólnego z jego imiennikiem. Było niezgrabne, a funkcjonalność ograniczona. Ulepszona funkcjonalność narzędzia do pisania, widoczna w programie Acrobat X, pozostaje. Ale narzędzie do pisania zniknęło! Jak to może być? Adobe zmieniło nazwę i ikonę, ale funkcja pozostaje. Narzędzie Dodaj komentarz tekstowy (duże u201cTu201d dla ikony) robi to, co zrobiło narzędzie do pisania. Po kliknięciu przycisku lub ikony uaktywnia się narzędzie wstawiania tekstu i pojawia się pasek właściwości. Wyrównanie, odstępy między wierszami, rozmiar czcionki i kolor działają zgodnie z oczekiwaniami. Możliwość łatwego u201ctypeu201d na dowolnym pliku PDF znacznie rozszerza zakres programu Acrobat. Pomyśl o formularzach, które wypełniasz w ciągu tygodnia lub miesiąca. Teraz zamiast podawać arkusze papieru do starego urządzenia Selectric, podajesz papier przez skaner, a następnie używasz programu Acrobat i komputera do pisania (bez białego wydruku).

  Wniosek
  Acrobat XI oznacza stopniowe uaktualnienie w historii rodziny Acrobat. W przypadku, gdy zastanawiasz się, co mam na myśli przez przyrostowe, oto umowa: zainstalowałem Acrobat XI na moim komputerze assistantu2019, a zauważenie go zajęło jej kilka tygodni (używa Acrobata codziennie i używała X). Jeśli nie dokonałeś aktualizacji do programu Acrobat X, teraz czas na przejście do nowego interfejsu przy zakupie programu Acrobat XI.

  Uwaga

  1. Możemy hurtownie wszelkiego rodzaju FPP, NAKLEJKA OEM COA.

  2. W 100% oryginalny klucz można aktywować i zweryfikować online.

  3. Czy nerw zostanie zablokowany po aktywacji.

  4. Zwykle klucz produktu (numer seryjny) zostanie wysłany w ciągu 12 godzin pocztą e-mail.

  5. Naklejka COA, DVD, opakowanie zostanie wysłane w ciągu 3 dni za pośrednictwem DHL.

  6. Wszystko, co dostarczyliśmy, to cena hurtowa, jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt.

  Usługa:

  Klient pierwszy! usługi wysokiej jakości w najlepszej cenie i szybka wysyłka.

  Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  Wszelkie inne wymagania, proszę dodać mój skype lub e-mail, aby uzyskać więcej informacji. Zawsze jestem tutaj.

  Szczegóły kontaktu
  Softwarewto Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: lily

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty